Marleen Aasa

Ma aitan Sul hetkeolukorrast edasi liikuda, et jõuaksid just sellise elu juurde, mida tõesti naudid. Usun, et me kõik väärime elu, mis on päris minaga kooskõlas. Selleni jõudmiseks on vaja aega, pühendumist ja energiat, tänase olukorra üle arutlemist ning tulevikku vaatamist, veidi ka mugavustsooni piiride nihutamist. Teekonnal jõuad parema arusaamiseni iseendast, eesmärkidest ja järgmistest sammudest. Olen Sinu arengutreener Sinu erinevates rollides.

Kuulan Sind ja annan hinnanguvabasid peegeldusi, et soovitud muudatused leiaksid aset. Lahenduskeskne coaching lähtub sellest, et ressurss lahendusteks ja saavutamiseks on Sinus endas olemas. Coachina pakun Sulle tingimusteta toetust ja tähelepanu aidates Sul vastused iseenda seest üles leida, tõstame teadlikkust ja liigume vastutustundlikult muutuste poole.

Coachingu protsessis keskendume Sinu (coachee) teemale, võtame selle fookusesse ja see teema saab absoluutse tähelepanu. Coachingu tulemusel tõuseb Sinu eneseteadlikkus ja eneseusk läbi mille suurendad enda potensiaali ning liigud konkreetsete sammudega oma tõeliste eesmärkide suunas. Läbi usalduse ja koostöö lähed Sa sügavamale oma uskumustes, harjumustes ja mõtetes, et neid kasutada enda kasuks mitte enda vastu. Minu suurim eesmärk ja siht on Sinu areng, Sinu heaolu suurendamine.

Minu peamised väärtused coachina

  • Usaldus, ausus, ühine soov arenguks. Keskendume võimalustele mitte takistustele.
  • Teame, et ükski suur muutus ei sünni üleöö, vaid liigume väikeste sammude haaval soovitud suunas.
  • Ainult meie ise saame ennast ja enda elu paremaks muuta. 

Minu valdkond ja kogemused

Esimene coaching kohtumine on Sulle tasuta

Olen oma loomult uudishimulik ja elukestev õpe on midagi, mis jookseb minu veres. Oman 10 aastat tiimide juhtimise kogemust, millest viimased 6 aastat olen toimetanud kiiresti muutuvas start up’i maailmas, mille võimalused mind paeluvad. Olen töötanud nii finants- kui ka haridusmaailmas (Transferwise, European Innovation Academy, Clanbeat), kus oleme keskenud maailma positiivse muutuse loomisele. Olen kandnud mitmeid erinevad mütse, mis aitavad ettevõtte kasvule ja arengule kaasa. Mul on alati palju ideid ja küsimusi ning naudin uudsetes olukordades olemist. Täna töötan iduettevõtete konsultandina ning aitan kaasa paljude startupide kasvule. 

Lisaks, olen pea 5 aastat Eestis väljaspool elanud (ülikoolides õppinud ja töötanud) ning reisinud rohkem kui 40 riigis, see viitab minu suurele kirele maailma avastada ja erinevaid kultuure tundma õppida. Oman magistrikraadi ettevõtluses ja innovatsioonis, strateegilises juhtimises ja hetkel olen Tartu Ülikooli ja Yale’i Ülikooli programmides psühholoogiat juurde õppimas.

Energiat annavad mulle põnevad inimesed, sügavad vestlused ja loodus. Enda maandamiseks meeldib mulle värskes õhus aega veeta, podcaste kuulata, joosta, jalutada ja põnevaid taimseid roogasid valmistada.  Mulle südamelähedased teemad on vastutustundlik ettevõtlus, tehnoloogia, füüsilise ja vaimse tervise eest hoolitsemine.  

Kogemused

Klientide lood

“Minu jaoks oli coaching toeks nii isiklikul kui ka karjäärialasel arengul. Soovisin saada uut suunda ja edasi liikuda. Coahingu käigus sain väga-väga palju kindlust, et oma südamehäält rohkem kuulata ja rool enda kätte haarata. Kõik on meie endi teha. Marleen oli alati hetkes ja kohal, õhkkond oli vaba ja turvaline, enda avamine tundus nii loogiline ja ainuõige. Mulle meeldisid kohtumistelt kaasavõetud ülesanded, mis aitasid mul teemadega sügavamale minna, et rohkem selgust ning järgmisi samme luua.”

Eliisa Malm, Coolbet
Accounting Quality Lead

"Tooksin välja sellised märksõnad nagu usaldus, kuulamine, rasked küsimused, eneses motivatsiooni leidmine ning lisaenergia saamine, et muudatused ellu viia. Tunnen, et sain endale usaldusväärse inimese, kellega jõudsin sinna, et ma endale enam ei luiskaks. Tänu coachile suutsin endale lubadusi anda ning neid ka täitma asuda."

Allar Raamat, treener ja õpetaja

Tulin coachingusse segaduse ja rahuolematusega iseendas, lootuses ennast rohkem leida. Sain sellest palju abi, et eesmärke seada ning nende poole teele asuda. Siht on silme ees, aga vahepealne tee on veel käimisel. Ma nautisin pikki vestluseid, et asjade tuumani jõuda, Marleeni ausust, häid küsimusi ja raskeid ülesandeid, mis aitasid mind edasi viia. Coachingus ei ütle Sulle keegi midagi ette, vaid leiad vastused enda seest. Mõtete peegeldamine aitas mul suuna leida.

Merill Mägi
ettevõtja

Mis on minu suurim hirm?

Minu suurim hirm on olla mitte rahul oma eluga. Usun, et eluga saab tõeliselt rahul olla siis kui meil on hea tasakaal erinevates valdkondades meie elus: karjäär, finatsid, pere, tervis, suhted, hobid, keskkond meie ümber jne. Õnneks usun ka seda, et meie kõigi võimuses on oma elu 1% võrra paremaks muuta päev päevalt – vaja on ainult teadlikkust, otsuseid ja tegusid, mis meid sinna viivad.

Life is not about finding yourself, life is about creating yourself.

Scroll to Top